Lev Šimák (1896 - 1989)
Hořce ve džbánu
7 000 Kč
Autor: | Lev Šimák |
Identifikační číslo: | K-074.06.16-02 |
Datováno: | 1948 |
Technika: | kresba tužkou, akvarel |
Rozměry: | ve výřezu 42,5 x 28,5 cm |
Signatura: | sign. PD Lev 48 |