Oldřich Oplt (1919 - 2001)
Měsíční noc - Modrá krajina
13 000 Kč
Autor: | Oldřich Oplt |
Identifikační číslo: | A-013.09.16-01 |
Datováno: | 1972 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 40,5 x 60,5 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | Oldřich Oplt |
Datováno: | 1972 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 40,5 x 60,5 cm |
Signatura: | nesignováno |