Josef Saska (1949)
Stará Praha
2 500 Kč
Autor: | Josef Saska |
Identifikační číslo: | A-007.02.18-71 |
Datováno: | 1984 |
Technika: | suchá jehla 4/20 |
Rozměry: | 64,5 x 49 cm |
Signatura: | sign. PD Josef Saska 84 |
Autor: | Josef Saska |
Datováno: | 1984 |
Rozměry: | 64,5 x 49 cm |