Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Střecha s vlajkou
13 000 Kč
Autor: | Kamil Lhoták |
Identifikační číslo: | 2871-S180502 |
Datováno: | 1984 |
Technika: | kresba tužkou 64 |
Rozměry: | 23,5 x 15,5 cm |
Signatura: | sign. PD Kamil Lhoták 84 |