Zdeněk Baloun (1918 - 1978)
Pražský Hrad
8 000 Kč
Autor: | Zdeněk Baloun |
Identifikační číslo: | 1593-S220160 |
Datováno: | 1972 |
Technika: | akvarel |
Rozměry: | 38 x 53 cm |
Signatura: | sing. LD Baloun 72 |
Autor: | Zdeněk Baloun |
Datováno: | 1972 |
Technika: | akvarel |
Rozměry: | 38 x 53 cm |