Bohdan Kopecký (1928 - 2010)
Tatry III
4 550 Kč
Autor: | Bohdan Kopecký |
Identifikační číslo: | 1566-S220101 |
Datováno: | 1981 |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměry: | ve výřezu 9,5 x 14 cm |
Signatura: | sign. PD B Kopecký 1981 |