Richard Augustin (1975)
Václav Havel #13
18 000 Kč
Autor: | Richard Augustin |
Identifikační číslo: | 1437-S230160 |
Datováno: | 2022 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 45 x 45 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | Richard Augustin |
Datováno: | 2022 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 45 x 45 cm |
Signatura: | nesignováno |