Lukáš Kamenský (1985)
Sluneční akt
18 200 Kč
Autor: | Lukáš Kamenský |
Identifikační číslo: | 1307-S200159 |
Datováno: | 2023 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 80 x 80 cm |
Signatura: | sign. PD L. Kam 23 |
Autor: | Lukáš Kamenský |
Datováno: | 2023 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 80 x 80 cm |