Adolf Lange (1950)
Motorkář ve městě
36 400 Kč
Autor: | Adolf Lange |
Identifikační číslo: | 1272-S230081 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 70 x 50 cm |
Signatura: | sign. LD A. Lange |
Autor: | Adolf Lange |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 70 x 50 cm |