Lukáš Bradáček (1964 - 2022)
Koupel
13 000 Kč
Autor: | Lukáš Bradáček |
Identifikační číslo: | 1259-S230074 |
Datováno: | 1990 |
Technika: | olej/deska |
Rozměry: | 80 x 80 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | Lukáš Bradáček |
Datováno: | 1990 |
Technika: | olej/deska |
Rozměry: | 80 x 80 cm |
Signatura: | nesignováno |