Lev Šimák (1896 - 1989)
Tři tančící grácie
10 500 Kč
Autor: | Lev Šimák |
Identifikační číslo: | 1224-S220116 |
Datováno: | 1940 |
Technika: | akvarel/papír |
Rozměry: | ve výřezu 29 x 43 cm |
Signatura: | sign. LD Lev 40 |
Autor: | Lev Šimák |
Datováno: | 1940 |
Technika: | akvarel/papír |