Zahrádka u železnice
36 400 Kč
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 1196-S210002 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 60 x 52 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | autor neznámý |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 60 x 52 cm |
Signatura: | nesignováno |