Bedřiška Uždilová (1954)
Stromoví
24 700 Kč
Autor: | Bedřiška Uždilová |
Identifikační číslo: | 1166-S230040 |
Datováno: | 2022 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 43 x 43 cm |
Signatura: | sign. PD BU 22 |
Autor: | Bedřiška Uždilová |
Datováno: | 2022 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 43 x 43 cm |
Signatura: | sign. PD BU 22 |