Daniel Krejbich (1969)
Globální oteplování - Na nábřeží (soubor 2 děl)
32 500 Kč
Autor: | Daniel Krejbich |
Identifikační číslo: | 1143-S230131 |
Datováno: | 2009 |
Technika: | kombinovaná technika, fotoluminiscenční pigmenty/deska |
Rozměry: | 177 x 105 cm |
Signatura: | sign. vzadu DK 009 |