Antonín Střížek (1959)
Dálnice v dešti
49 400 Kč
Autor: | Antonín Střížek |
Identifikační číslo: | 1081-S230120 |
Datováno: | 2023 |
Technika: | suchý pastel |
Rozměry: | ve výřezu 66,5 x 96 cm |
Signatura: | sign. PD Antonín Střížek |