Lajos Kassak (1887 - 1967)
MA
15 600 Kč
Autor: | Lajos Kassak |
Identifikační číslo: | 1078-S220019 |
Technika: | barevná litografie 37/200 |
Rozměry: | 60 x 35,5 cm |
Signatura: | sign. PD Kassak |
Autor: | Lajos Kassak |
Rozměry: | 60 x 35,5 cm |