Josef Velčovský (1945)
Ovocná krajina
117 000 Kč
Autor: | Josef Velčovský |
Identifikační číslo: | 0979-S230003 |
Datováno: | 1992 |
Technika: | akryl/plátno, dřevěná deska |
Rozměry: | 39,5 x 49,5 cm |
Signatura: | sign. LD Velčovský 92 |