Děvčátko s květinami
Cena na vyžádání
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 0742-S200088 |
Datováno: | 2. polovina 19. stol |
Technika: | olej/dřevěná deska, parketáž |
Rozměry: | 44,5 x 35,5 cm |
Signatura: | nesignováno |