František Líbal (1896 - 1974)
Večer na Daskabátě
23 000 Kč
Autor: | František Líbal |
Identifikační číslo: | 0208-S210069 |
Datováno: | 1974 |
Technika: | olej/plátno, karton |
Rozměry: | 42,5 x 53 cm |
Signatura: | sign. PD Fr. Líbal 74 |