Valentin Popov (1947)
Zpěvačka
2 600 Kč
Autor: | Valentin Popov |
Identifikační číslo: | A-025.08.17-09 |
Datováno: | 1981 |
Technika: | tempera/karton |
Rozměry: | 58,5 x 42,5 cm |
Signatura: | sign. DU Popov. 81 |
Autor: | Valentin Popov |
Datováno: | 1981 |
Technika: | tempera/karton |
Rozměry: | 58,5 x 42,5 cm |