Marie Vořechová-Vejvodová
Zlatá reneta
8 000 Kč
Autor: | Marie Vořechová-Vejvodová |
Identifikační číslo: | A-023.08.17-09 |
Datováno: | 1951 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 109 x 84 cm |
Signatura: | nesignováno (M. Vořechová-Vejvodová) |