Jiří, ml. Mandel
Stráň za vsí
6 500 Kč
Autor: | Jiří, ml. Mandel |
Identifikační číslo: | A-023.08.17-02 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65 x 81 cm |
Signatura: | sign. PD Jiří Mandel ml. |
Autor: | Jiří, ml. Mandel |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65 x 81 cm |