- škola Ferdinanda Engelmüllera neznámý autor
Cestou mezi stromy
3 000 Kč
Autor: | - škola Ferdinanda Engelmüllera neznámý autor |
Identifikační číslo: | 1452-S180325 |
Datováno: | kolem 1910 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | ve výřezu 13 x 18 cm |
Signatura: | nesignováno |