Jiří Bradáček (1922 - 1984)
Surrealistické kompozice (Tanec)
16 700 Kč
Autor: | Jiří Bradáček |
Identifikační číslo: | 1426-S220118 |
Datováno: | 1951 |
Technika: | kresba tuší/papír |
51; pasparta; mírně poškozeno
Autor: | Jiří Bradáček |
Datováno: | 1951 |