Jiří Bradáček (1922 - 1984)
Surrealistické figury
16 700 Kč
Autor: | Jiří Bradáček |
Identifikační číslo: | 1425-S220118 |
Datováno: | 1952 |
Technika: | kresba červenou tuší/papír |
Signatura: | sign. PD autorská ligatura 52 |
poškozeno