Jiří Bradáček (1922 - 1984)
Skica k plastice Sedící
12 500 Kč
Autor: | Jiří Bradáček |
Identifikační číslo: | 1423-S220118 |
Datováno: | kolem 1960 |
Technika: | kresba tuší/papír |
Rozměry: | ve výřezu 44 x 30 cm |
Signatura: | sign. PD Br |