Robert Vano (1948)
Zátiší
7 000 Kč
Autor: | Robert Vano |
Identifikační číslo: | 1378-S220128 |
Datováno: | 2009 |
Technika: | autorský tisk 2/100 |
Rozměry: | list 32 x 28,5 cm |
Signatura: | sign. PD Robert Vano |
Autor: | Robert Vano |
Datováno: | 2009 |