Jiří Načeradský (1939 - 2014)
Venuše
39 000 Kč
Autor: | Jiří Načeradský |
Identifikační číslo: | 1339-S230151 |
Datováno: | 2012 |
Technika: | olej/papír, plátno |
Rozměry: | 50 x 60,5 cm |
Signatura: | sign. PD Načeradský 2012 |