Magdalena Cubrová (1952)
Zátiší s kosočtverci
49 000 Kč
Autor: | Magdalena Cubrová |
Identifikační číslo: | 1310-S200036 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 60 x 56 cm |
Signatura: | sign. LD Cubrová |
Autor: | Magdalena Cubrová |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 60 x 56 cm |