René Hábl (1968 - 2021)
Čtenářka
58 500 Kč
Autor: | René Hábl |
Identifikační číslo: | 1305-S230052 |
Datováno: | 2011 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 40 x 50 cm |
Signatura: | sign. vzadu René Hábl |
Autor: | René Hábl |
Datováno: | 2011 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 40 x 50 cm |