Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Krajina v podhůří
65 000 Kč
Autor: | Antonín Hudeček |
Identifikační číslo: | 1301-S230074 |
Datováno: | kolem 1920 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 50 x 65,5 cm |
Signatura: | sign. PD A Hudeček |