Josef Liesler (1912 - 2005)
Staropražský motiv
19 500 Kč
Autor: | Josef Liesler |
Identifikační číslo: | 1198-S230071 |
Datováno: | 1967 |
Technika: | kolorovaná kresba akvarelem |
Rozměry: | ve výřezu 24,5 x 36,5 cm |
Signatura: | sign. LD Liesler 67. |