František Jiroudek (1914 - 1991)
Liběchovská vinice
32 500 Kč
Autor: | František Jiroudek |
Identifikační číslo: | 1120-S230129 |
Datováno: | 1986 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65 x 85 cm |
Signatura: | sign. LD Jiroudek 86. |