Pavel Turjanský (1944)
Abstrakce - podzim
6 500 Kč
Autor: | Pavel Turjanský |
Identifikační číslo: | 1064-S220094 |
Datováno: | 1996 |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměry: | ve výřezu 47,5 x 67,5 cm |
Signatura: | sign. PD Turjanský 96 |