Vasil Stanko (1962)
Z cyklu Divadlo v zrcadlech I
3 500 Kč
Autor: | Vasil Stanko |
Identifikační číslo: | 1025-S210103 |
Datováno: | 1996 |
Technika: | černobílá fotografie |
Rozměry: | ve výřezu 46 x 46 cm |
Signatura: | sign. vzadu |