Italská krajinka
13 000 Kč
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 0909-S210090 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 50,5 x 65 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | autor neznámý |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 50,5 x 65 cm |
Signatura: | nesignováno |