Antonín Gavlas (1953)
Mapování - Vítkovice
6 500 Kč
Autor: | Antonín Gavlas |
Identifikační číslo: | 0816-S230097 |
Datováno: | 2018 |
Technika: | Monotyp - protisk |
Rozměry: | 92 x 94,5 cm |
Signatura: | sign. PD Antonín Gavlas 2018 |