Josef Istler (1919 - 2000)
Bez názvu
3 900 Kč
Autor: | Josef Istler |
Identifikační číslo: | 0801-S230096 |
Datováno: | 1981 |
Technika: | grafika - kombinovaná technika |
Rozměry: | 23 x 17,5 cm |
Signatura: | sign. DU Istler 81 |