Petr Šeda (1987)
Zátiší s kočkou
5 900 Kč
Autor: | Petr Šeda |
Identifikační číslo: | 0785-S210078 |
Datováno: | 2020 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 40 x 40 |
Signatura: | sign. vzadu |
Autor: | Petr Šeda |
Datováno: | 2020 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 40 x 40 |
Signatura: | sign. vzadu |