Václav Frydecký (1931 - 2011)
Hudba
169 000 Kč
Autor: | Václav Frydecký |
Identifikační číslo: | 0568-S230074 |
Datováno: | 1967 |
Technika: | patinovaný bronz 5/6 |
Rozměry: | v. 100 cm |
Signatura: | sign. na plintě V. Frydecký 67 |