David Vávra (1957)
Melbourne (vč. knihy Pohlednice z Tichomoří)
19 500 Kč
Autor: | David Vávra |
Identifikační číslo: | 0553-S230072 |
Datováno: | 2018 |
Technika: | pastel/papír |
Rozměry: | 22 x 29,5 cm |
Signatura: | sign. PD David 2018 |