Karel Černý (1910 - 1960)
Mužský akt
15 600 Kč
Autor: | Karel Černý |
Identifikační číslo: | 0544-S220062 |
Datováno: | 1956 |
Technika: | kresba uhlem/papír |
Rozměry: | ve výřezu 67 x 41 cm |
Signatura: | sign. PD K. ČernýŠ 56 |