Holandsko
3 400 Kč
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 0494-S220060 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 46 x 30 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | autor neznámý |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 46 x 30 cm |
Signatura: | nesignováno |