Alžběta Dirnerová (1982)
Borovice
8 000 Kč
Autor: | Alžběta Dirnerová |
Identifikační číslo: | 0349-S180143 |
Datováno: | 2008 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 55 x 85,5 cm |
Signatura: | sign. PD A. Dirnerová 2008 |
Autor: | Alžběta Dirnerová |
Datováno: | 2008 |
Technika: | akryl/plátno |
Rozměry: | 55 x 85,5 cm |