Kaštan v podhůří
2 500 Kč
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 0311-S200073 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 30 x 42 cm |
Signatura: | sign. PD M. Vodička |
Autor: | autor neznámý |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 30 x 42 cm |