Bedřich Havránek (1821 - 1899)
Studie stromů
91 000 Kč
Autor: | Bedřich Havránek |
Identifikační číslo: | 0160-S230003 |
Datováno: | 1873 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 41 x 35 cm |
Signatura: | sign. PD FHawránek 873 |
Autor: | Bedřich Havránek |
Datováno: | 1873 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 41 x 35 cm |