Krajina se stavením
57 500 Kč
Autor: | autor neznámý |
Identifikační číslo: | 0131-S220014 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65 x 92 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | autor neznámý |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 65 x 92 cm |
Signatura: | nesignováno |