Josef Valenta (1953 - 2010)
Zátiší s lahví likéru
17 500 Kč
Autor: | Josef Valenta |
Identifikační číslo: | 0032-S180458 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 70 x 56,5 cm |
Signatura: | nesignováno |
Autor: | Josef Valenta |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 70 x 56,5 cm |
Signatura: | nesignováno |